Cienkie i rzadkie włosy – porady.

Posted By Geograf on Kwi 10, 2018 | 0 comments


Jeśli borykasz się z problemem cienkich i rzadkich włosów, to z pewnością zależy Ci na tym, aby poprawić ich stan. Przede wszystkim znajdź dobry salon fryzjerski. Mimo, że jest on raczej doraźną pomocą, to dobry fryzjer odpowiednio wymodeluje i wystylizuje Twoje włosy i będą wydawały się gęstsze. Skorzystaj z poniższych rad, aby trwale poprawić stan włosów.

Najpierw przeanalizuj swój sposób odżywiania. Dieta ma duży wpływ na stan włosów. Istotnym elementem dobrze skomponowanych posiłków, są produkty takie jak jaja, ryby czy zdrowe tłuszcze. Pij też odpowiednią ilość wody. Może się także okazać, że Twoje problemy z włosami związane są z problemami skórnymi lub hormonami, dlatego skonsultuj się endokrynologiem i dermatologiem. Poza tym poszukaj dobrego fryzjera. Renomowany salon fryzjerski zadba o jak najlepsze obcięcie włosów, tak, aby wydawały się bardziej gęste. Poza tym możesz tam zaopatrzyć się w profesjonalne produkty do pielęgnacji delikatnych włosów. Wybierz łagodne szampony bez SLS. Poza tym dobierz odpowiednie odżywki i maski do włosów. Przydatne mogą okazać się również mgiełki w sprayu. Jednak pamiętaj, że cienkie włosy łatwo przeciążyć. Dlatego nie stosuj zbyt dużej ilości kosmetyków.

Co istotne – każdy fryzjer zwróci Twoją uwagę na to by nie tapirować cienkich włosów. Może to je bardzo zniszczyć. I co istotne, przy następnej wizycie w salonie fryzjerskim zwróć uwagę na to ja jaki sposób odpowiednio myje się głowę. Dobry masaż skóry głowy pobudzi krążenie, a to przyczyni się do lepszego stanu twoich włosów.

Pomoc w napisaniu artykułu: fryzjerwokulski.pl