Nowy plecak turystyczny angielskiej firmy HI-TEC model SALO 30L

Posted By Geograf on Sie 7, 2017 | 0 comments


Nowy plecak turystyczny angielskiej firmy HI-TEC model SALO 30L!!!

Dane techniczne:

– Pojemność: 30 litrów

– Waga: ok. 1,4 kg

– Wymiary (wys. x szer. x dł.): 48 x 35 x 25 cm

– Typ: plecak turystyczny

– Materiał: POLIESTER

– Kolor: czarny

– System audio

– System wentylacji pleców

– Specjalna miękka komora na laptopa

 

Plecak SALO marki Hi-Tec jest to wielofunkcyjny plecak turystyczno-miejski. Plecak został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Z plecaka będą zadowoleni turyści na górskim szlaku, młodzież w szkole i na studiach, a nawet ludzie biznesu podróżujący z laptopem.

Plecak podzielony jest na 3 komory główne, a po bokach znajdują się po dwie kieszenie zamykane na zamek. Pierwsza komora pełni funkcję pokrowca na laptopa oraz pomieści wszelkie akcesoria do komputera. Wewnątrz znajdziemy wygodną i miękką przegrodę chroniącą laptopa oraz przegrodę na akcesoria. Środkowa komora posiada kieszeń na system audio wraz z wyjściem słuchawkowym znajdującym się z boku plecaka. Zewnętrzna komora posiada wygodny organizer. Komora przeznaczona jest na dokumenty, przybornik z długopisami, telefon komórkowy oraz odpinana pętla na klucze. Front plecaka zaopatrzony jest w grubą stalową linkę otoczoną ochronną gumą. Po bokach umieszczone są po dwie kieszenie zapinane na zamek. Plecak posiada wygodny uchwyt do noszenia w ręce. Dodatkowo po bokach plecaka znajdują się regulowane paski kompresyjne.

System nośny jest bardzo wygodny. Powierzchnia pleców składa się z specjalnie wyprofilowanych poduszek, które ułatwiają wentylację i nie powodują przykrego efektu mokrych pleców. Pas biodrowy pomaga w utrzymaniu całego bagażu na właściwym miejscu.